2920L330/24MR
2920L330/24MR
96.45 грн.
10 або більше: 50.70 грн.
100 або більше: 49.15 грн.
1000 або більше: 46.57 грн.
100 або більше: 49.15 грн.
1000 або більше: 46.57 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 2920 3.3A 24V SMT
| Корпус | |
| Корпус | 2920 (7351 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 24 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 7.30x5.10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 15 мОм |
| Опір (макс.) | 55 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 5.5A |
| Струм утримання | 3.3 А |
| Час спрацювання | 5 с |
РУС
УКР







