Analog Devices - успішний союз цифри і аналога

Analog Devices

 

Компанія Analog Devices, Inc (ADI) заснована в 1965-му році двома випускниками Массачусетського технологічний інституту Рейем Стейт і Меттью Лорбер - і буквально в цьому ж році фірма випустила в світ свій найперший продукт: операційний підсилювач на дискретних елементах для засобів вимірювання. Нині штаб-квартира компанії розташована в місті Норвуд (Массачусетс), а виробнича база в основному сконцентрована в Ірландії і США. Науково-дослідні центри компанії розкидані по всьому світу: в Європі - у Великобританії, Німеччині, Іспанії, на Близькому Сході - в Ізраїлі, в Азії - в Індії і Китаї, і навіть в Австралії, Японії і на Тайвані.

C технологічної точки зору з тих пір компанія далеко пішла вперед, ставши "законодавцем моди" в області високоточних аналого-цифрових і цифро-аналогових перетворювачів, прецизійних і надшвидкісних ОУ, потужних сигнальних процесорів і інших компонентів для обробки даних. В області виробництва АЦП/ЦАП компанія знаходиться на першому місці у зоні недосяжності для конкурентів: їй належить більше чверті світового ринку, а найближчий суперник відстає в кілька разів. Світова частка вироблених ADI ОУ також велика і на даний момент перевищує десять відсотків ринку. Прагнучи крокувати в ногу з віяннями нового часу і задовольняючи потреби клієнтів, Analog Devices постійно збільшує номенклатуру своїх мікросхем, де доповнюється та поєднується аналогова і цифрова обробка сигналів - так, за фактом ADI займає в світі третє місце по випуску різних DSP.

Вироби Analog Devices широко використовуються в різних областях: для військової і аерокосмічної техніки, в засобах контролю та управління атомної енергетики, медичному і комунікаційному устаткуванні, комп'ютерах і побутовій техніці, причому левову частку доходів ADI приносять стандартні лінійні мікросхеми широкої номенклатури (в першу чергу - АЦП/ЦАП і ОУ). Коротко перелік найбільш "відомої" продукції Analog Devices можна представити таким чином: ОУ і компаратори, АЦП/ЦАП, DSP (сімейства ADSP-21xx, Blackfin, SHARC, TigerSHARC), спеціалізовані чіпи для обробки відео/аудіо-сигналів, ДОН, цифрові обчислювальні синтезатори.

Продукція Analog Devices в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy