BI Technologies

bi technologies

 

BI Technologies новатор і лідер в області електронних компонентів більше 50 років. Компанія розвивалася і змінилася, в імені і в формі, зберігаючи при цьому новаторський дух.

На сьогоднішній день лінійка продуктів включає в себе підстроювальні потенціометри, прецизійні потенціометри, датчики положення, точні резистори зі шкалою, інтегровані пасивні компоненти, трансформатори і котушки індуктивності, гібридні і потужні гібридні мікросхеми, і компоненти на замовлення на основі цих технологій.

Компанія виробляє продукцію на трьох континентах і обслуговує клієнтів по всьому світу, має дев'ять офісів з прямими продажами і більше 200 представництв і дистриб'юторів. Прямі офіси розташовані в:

BI Technologies Corporation є дочірньою компанією TT electronics. TT electronics заснована в Великобританії, і зареєстрована на Лондонській фондовій біржі.

TT electronics була створена в 1987 році і виникла при злитті ряду приватних і державних компаній в 1980-х роках.

Продукти варіюються від пасивних електронних компонентів до спеціалізованих магнітних матеріалів, джерел живлення і генераторів. Виробниче устаткування розташоване в Австрії, Барбадосу, Німеччини, Мексиці, Великобританії і Сполучених Штатах Америки.

В останні роки група придбала ряд компаній з широким досвідом роботи в автомобільній промисловості, зв'язку, аерокосмічної та загальних промислових ринках.

За останні десять років оборот компанії виріс з $ 24 млн до $ 987 млн, від однієї операції до 60 операцій і від 500 осіб до 10000 осіб. Це було досягнуто за рахунок ефективної політики, яка описує в загальних рисах суть "Who TT electronics are?" - Заповзятлива, рішуча, прониклива і інноваційна.

Багато компаній TT електроніки співпрацюють в мережі автоматизованого проектування, інтегрованих систем якості, виробництва не дорогих продуктів і «як раз вчасно» системи відвантаження виробів.

Органічне зростання ТТ електроніки доповнюється придбань, надаючи клієнтам доступні найсучасніші і економічно ефективні продукти.

Продукція BI Technologies в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy