CHINFA Electronics - надійні перетворювачі і імпульсні БЖ

Chinfa Electronics

Тайванська компанія CHINFA Electronics Ind. Co., Ltd розпочала діяльність свою в уже далекому 1985-го року як ODM-контрактор в сфері виробництва різних джерел електричного живлення військового призначення, а в 1989-му вийшла на ринок вже як повністю самостійна фірма. До 1994-му році компанія істотно розширила свою діяльність і уклала ODM-контракт з MELCHER AG (POWER-ONE AG) - і цей момент можна вважати «точкою відліку для початку підкорення Європи». Так, три роки потому фірма отримала сертифікат ISO9001 (сертифікація здійснювалася відомим «метром» в цій галузі - TÜV Rheinland), а 2000-го успішно підтвердила право на сертифікат. Потім (в 2002-му) у компанії успішно пройшов «апгрейд» на сертифікат ISO9001:2000, а вже в 2005-му вона почала масове виробництво RoHS-сумісних виробів у всіх пропонованих сегментах продукції. Також не зайвим буде зазначити, що продукція компанії повністю сертифікована по головним міжнародним стандартам електромагнітної сумісності та електробезпеки: UL, cUL, TUV і CSA (також підтримується і додаткова локальна сертифікація - наприклад, по ГОСТ Р для Росії).

На даний момент компанія виробляє практично всі основні види перетворювачів і імпульсних блоків живлення для використання в промислових цілях, а саме:

Як і на самому початку своєї діяльності, компанія охоче співпрацює в якості ODM- або OEM-контрактора по всьому світу з самими різними за масштабом фірмами-партнерами.

Продукція Chinfa Electronics в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy