Samsung Electro-Mechanics

Samsung Electro-Mechanics

1973

м.Суво́н, провінція Кёнгидо, 

Республіка Корея.

KRW 6,176.2 B KRW 7,269.4 B Виробничі дільниці:
8 об'єктів в 4 країнах
Торгові представництва:
19 офісів в 13 країнах
29000 чоловік
11 000 на Кореї
18 000 За кордоном

 

Samsung Electro-Mechanics є корпорацією, яка виробляє високотехнологічні компоненти електроніки та механічні вироби для всіх електричних пристроїв. Хай-тек технології Samsung Electro-Mechanics полягають в електронних пристроях, які роблять наше життя комфортним та зручним.

Корпорація заснована в 1973 році, і стала відмінним розробником і виробником основних електронних компонентів не тільки в Кореї, але і в інших частинах світу.

Китайський корінь слова Samsung Electro-Mechanics корейське назва "삼성 전기" (Samsung Jeon-Gi) є 三星 電機 з Jeon (전, 電, Діан по - китайськи), що означає електрика і Gi (기, 機, JI), що означає машина. Повна назва Samsung Electro-Mechanics англійською мовою є Samsung Electromechanics, знову звертаючись до електроніки і техніки.

Samsung Electro-Mechanics починала працювати як виробник аудіо/відео електроніки, яка була основою компанії, фундаментом технологічної автономії частин промисловості в Кореї. Протягом 80-х років, Samsung Electro-Mechanics розвила бізнес і включила в свої бізнес-сфери матеріали і комп'ютерні компоненти, тоді як в 90-х роках, вона зосередила свою діяльність на розробці продуктів нового покоління, в тому числі чіп-компонентів, телекомунікаційних частин, і оптичних деталей.

З початку століття, Samsung Electro-Mechanics використовує свою технологічну перевагу в таких ключових областях, як високочастотні бездротові матеріали і потужності/точної механіки для подальшого розвитку своєї стратегічної технології і для створення синергетичного ефекту в його бізнесі. При цьому Samsung Electro-Mechanics продовжує фокусуватися на розвитку свого бізнесу в платах, частинах мікросхем, модулів камер, а також комунікаційних модулів з метою стати світовим лідером в кожній з цих областей. Samsung Electro-Mechanics буде продовжувати розширювати свій бізнес за рахунок підвищення якості, технічного прогресу і розвитку нових продуктів. Вона також спрямована сприяти майбутньому поколінню бізнес-можливостей, що б зробити свій наступний крок як лідер в електронній промисловості.

Продукція Samsung Electro-Mechanics в каталозі LivEn
Ливен | Designed for Liv Energy