Sunon - світовий лідер з виробництва компактних вентиляторів

Sunon logo

Виробництво Sunon

Тайванська компанія Sunonwealth Electric Machine Industry Company Limited почала свою діяльність з виробництва комплектуючих для комп'ютерів в 80-х роках минулого століття. На виробничих потужностях випускалися вентилятори для процесорів, які поставлялися в усі країни світу. В цілому «Sunon» реалізувала понад 300 млн. процесорних пристроїв охолодження і зайняла лідируючі позиції в цьому сегменті.

Досить вузька спеціалізація, розробка і впровадження нових підходів і технологій, відмінна якість збірки зробили значний внесок в успішний розвиток компанії. «Sunon» на сьогоднішній день є високотехнологічним і унікальним виробництвом, що випускає широкий модельний ряд охолоджувачів, промислових теплообмінників з широким діапазоном напруг (від 5 до 380 В). Асортимент включає практично вс технологічні рішення, а також ряд унікальних власних розробок.

 

Інновації на потік.

Розроботка вентиляторів Sunon До особливостей «Sunon» можна віднести швидку адаптацію запропонованих іншими виробниками рішень на власному виробництві і випуск удосконалених моделей з відмінною якістю збірки. Завдяки цьому підходу пропозиція компанії включає в себе всілякі конструкції і типи вентиляторів і теплообмінників, в тому числі, моделі на базі підшипників ковзання і кочення, а також унікальний пристрій власної розробки, заснований на технології магнітної левітації.

Інновації стали рушійним фактором розвитку підприємства. Вже в 1983 році компанія провела патентування нової на той момент конструкції бесщіткового вентилятора, який вимагав меншого енергоспоживання і був менш вразливий до несправностей, характерним для процесорних вентиляторів того часу. Наприкінці 1990х років була запропонована магнітна левітаційна система, яка відкрила нові можливості по використанню енергозберігаючої і мелкогабаритной техніки.

В результаті швидкої адаптації ринкових технологій і впровадження власних винаходів компанія на сьогоднішній день пропонує всілякі модифікації вентиляторів з різними типорозмірами від 17*17 мм для охолодження мікросхем, до пристроїв з діаметром 254 мм для промислових теплообмінників. Важливою особливістю вентиляторів «Sunon» вважаються гранично малі розміри, широкий діапазон робочих напруг і низьке енергоспоживання, що дозволяє виробництвам їх вбудовувати практично в будь-які типи інженерних систем.

 

Конструктивні особливості вентиляторів «Sunon».

Конструкція вентилятора Сунон

«Sunon» виробляє малогабаритні вентилятори осьового типу загального призначення. Універсальність цих приладів обумовлює широке застосування і стандартні характеристики експлуатації, які допускаються більшістю електронних і електромеханічних пристроїв.

Незважаючи на низьке енергоспоживання, враховується можливість термоперегріву корпусу вентилятора, який виготовляється щоб уникнути загоряння з негорючого термопластичного матеріала. Корпус вентиляторів виконується з алюмінію з антикорозійним покриттям, що забезпечує одночасно водовідштовхувальні характеристики, та дає надійний локальний захист пристрою від пошкоджень. Ротор виконаний на базі багатополюсного постійного магніту і являє собою єдиний вузол з крильчаткою. Всередині ротора знаходиться статор з надійною обмоткою.

Вентилятори постійного струму забезпечені електронною схемою управління, яка відстежує правильну комутацію обмоток на базі всього терміну експлуатації. Саме таке рішення допомогло відмовитися від щіток і випустити Безщітковий вентилятор, це дозволило підвищити довговічність охолоджувача в кілька десятків разів.

Особливість конструкції вентилятора цього типу припускає наявність 4, 6 і 8 полюсів статора, збільшення яких позначається на зростанні ККД. Остання серія вентиляторів GM (Green Motor) використовується для охолодження двигунів і відрізняється високим ККД у порівнянні з рішеннями конкурентів.

 

Левітаційна серія вентиляторів - нове слово в сучасній техніці.

Sunon виробництво

До особливостей вентиляторів, заснованих на технології магнітної левітації, відноситься багаторазово збільшений експлуатаційний ресурс, який сягає 100 тисяч годин. В результаті стає можливим використовувати дану техніку в системах дистанційного обслуговування при дотриманні заданих вимог надійності та безперебійної експлуатації.

З використанням левітаційного вентиляторів «Sunon» вже зараз проводиться монтаж високо захищених серверних станцій, великомасштабних систем моніторингу будівель, споруд, в яких пред'являються особливі вимоги до відмовостійкості системи. При використанні мікросхем до надійності вентиляторів пред'являються не менші вимоги, ніж до якості збірки самих плат, так як це взаємодоповнюючі комплектуючі.

З цих причин продукція компанії «Sunon» високовостребована і високо оцінюється інженерами, що займаються підбором комплектуючих для відмовостійких системи. Виробництво «Sunon» сертифіковано за стандартами ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001.

Технічна підтримка SunonВисока надійність і низькі витрати.

Модельний ряд компанії «Sunon» включає широкий діапазон рішень, яких потребують виробництва. В тому числі, випускається серія, що дозволяє контролювати робочі характеристики пристрою з сигнальним проводом. З його допомогою можна управляти швидкістю обертів і робочим станом вентилятора.

Особливості пристроїв відображені в найменуванні виробу, щоб отримати додаткову інформацію по асортиментному ряді та категоріях вентиляторів «Sunon», зв'яжіться з нашими менеджерами. Додаткові матеріали та консультації допоможуть визначитися з правильним вибором.

 

Продукція Sunon в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy