TRACO Electronic AG - надійний як швейцарський армійський ніж

TRACO Electronic AG

Штаб-квартира електротехнічної компанії TRACO Electronic AG розташовується в місті Бар (кантон Цуг, Швейцарія). Компанія вже більше тридцяти п'яти років спеціалізується на розробці і виготовленні високоякісних і відмовостійких AC/DC та DC/DC-перетворювачів. TRACO реалізує вказану продукцію практично по всій земній кулі під зареєстрованою торговою маркою Traco Power. Свою місію на ринку компанія бачить як надання клієнтам оптимальних рішень з точки зору якості, функціональності і вартості.

Асортимент продукції, що випускається

Асортимент продукції TRACO Electronic сфокусований в наступних сегментах ринку: промисловість/ІТ, звичайний/залізничний транспорт, медицина/охорона здоров'я, автоматизація/управління, поновлювані джерела енергії і інтелектуальні енергосистеми. У всіх цих сегментах TRACO пропонує одну з найширших лінійок стандартних продуктів:

Сертифікація і управління якістю

TRACO Electronic має бездоганну репутацію в плані глобальної відповідності до чинних норм і директив ЄС, що дозволяє клієнтам компанії використовувати придбану продукцію без необхідності отримання інших дозвільних документів. Вся вироблена продукція перед відправкою проходить 100% тестування і термоциклювання​, що гарантує відповідність виробів заявленим специфікаціям. Продукти для критично-важливих сегментів сертифіковані за чинними світовим стандартам відповідно до актуальної в цих сегментах ринку світовою практикою. Глобальні виробничі потужності TRACO Electronic також сертифіковані по ISO 9001/14000, а сама компанія підтримує повну гарантію на вироблені нею вироби протягом трьох років з моменту випуску.

Комерційна та технічна підтримка

Досвідчена команда інженерів компанії завжди готова до того, щоб надати допомогу своїм клієнтам з будь-яких питань, що стосуються технічних характеристик продукції, стандартів безпеки і застосування. У цій роботі компанія строго дотримується правила "по суті заданого питання клієнт отримує гарантовану відповідь протягом двох робочих днів".

TRACO Electronic поширює свою продукцію через глобальну мережу франчайзингових дистриб'юторів. Переважна більшість продуктів, представлених в спеціалізованих фірмових каталогах і на сайті компанії, доступні для відправки безпосередньо з центрального складу в місті Бар (Швейцарія) протягом 48 годин після отримання запиту.

Продукція Traco Power в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy