0603L001/60YR
Виробник: Littelfuse
Артикул: 0603L001/60YR
Доступно: Немає пропозицій
PTC 60V POLYFUSE SMT 0603 10MA
Корпус
Корпус 0402 (1005 Metric)
Монтаж
Монтаж SMT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 60 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 1.00x0.50 мм
Упаковка
Упаковка 4000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Опір (мін.) 15 Ом
Опір (макс.) 100 Ом
Струм (макс.) 200m А
Струм спрацьовування 50mA
Струм утримання 10 мА