0805L200SLTHYR
0805L200SLTHYR
92.44 грн.
10 або більше: 90.60 грн.
100 або більше: 87.82 грн.
1000 або більше: 83.20 грн.
100 або більше: 87.82 грн.
1000 або більше: 83.20 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 0805 2A 6V
| Корпус | |
| Корпус | 0805 (2012 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 6 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 2.00x1.20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 4000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 5 мОм |
| Опір (макс.) | 45 мОм |
| Струм (макс.) | 50 А |
| Струм спрацьовування | 4A |
| Струм утримання | 2 А |
| Час спрацювання | 1 с |
РУС
УКР







