1.5KE200A
Виробник: STMicroelectronics
Артикул: 1.5KE200A
Доступно: Немає пропозицій
DIODE TVS 1500W 200V DO-201-2
Корпус
Корпус DO201
Монтаж
Монтаж THT
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -65°C~+175°C
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 1500 Вт
Упаковка
Упаковка 1250 шт. (ammo pack)
Основні
Кількість каналів 1
Напруга пробою 171 В
Перевантаження по струму макс. 28 А