ME70151V3-A99
ME70151V3-A99
351.87 грн.
10 або більше: 337.88 грн.
100 або більше: 327.54 грн.
1000 або більше: 310.30 грн.
100 або більше: 327.54 грн.
1000 або більше: 310.30 грн.
Вентилятор 70x70x15мм, підшипник VAPO, 12В, DC, 32,11куб.м / ч, 21,5дБА p>
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -10...+70 °C |
| Розмір | |
| Розмір | 70x70x15мм |
| Струм | |
| Струм | 0.047 А |
| Основні | |
| Відхилення споживаної потужності і струму | 15 |
| Довжина виводів | 300 мм |
| Калібр дроту | 26AWG |
| Клас ізоляції | A |
| Матеріал | термопласт |
| Матеріал крильчатки | термопласт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Опір ізоляції | 10 МОм |
| Повітряний потік | 32.11 куб.м/ч |
| Потужність | 0.57 Вт |
| Рівень шуму | 21.5 дБА |
| Статичний тиск | 17.46 Па |
| Тип | осьовий |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Тип мотора | безколекторний, DC |
| Тип підшипника | Vapo |
| Тип струму | DC |
| Швидкість обертання | 2300 об./мин |
РУС
УКР







