12MBI75VN-120-50
12MBI75VN-120-50
9496.48 грн.
10 або більше: 9306.55 грн.
100 або більше: 9021.66 грн.
1000 або більше: 8546.83 грн.
100 або більше: 9021.66 грн.
1000 або більше: 8546.83 грн.
IGBT MOD.DIODE TWELVE 75A 1200V V SERIES 3 LEVEL
| Корпус | |
| Корпус | 62x122 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 320 Вт |
| Струм | |
| Струм | 75 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (коробка) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 12 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.85 В |
| Структура | З діодом |
| Технологія | V SERIES |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







