2016L100/33DR
2016L100/33DR
33.19 грн.
10 або більше: 69.09 грн.
100 або більше: 66.98 грн.
1000 або більше: 63.45 грн.
100 або більше: 66.98 грн.
1000 або більше: 63.45 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 2016 1.1A 33V SMT
| Корпус | |
| Корпус | 2016 (5041 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 33 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 5.45x4.45 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 100 мОм |
| Опір (макс.) | 400 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 2.2A |
| Струм утримання | 1.1 А |
| Час спрацювання | 500 мс |
РУС
УКР







