20KPA68A-B
20KPA68A-B
899.12 грн.
10 або більше: 881.14 грн.
100 або більше: 854.16 грн.
1000 або більше: 809.21 грн.
100 або більше: 854.16 грн.
1000 або більше: 809.21 грн.
DIODE TVS 20000W 68V P600 THT BULK
| Корпус | |
| Корпус | P600 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Предназначение | |
| Призначення | General Purpose |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 20000 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 100 шт. (насип) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 68 В |
| Перевантаження по струму макс. | 183.6 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 2 мкА |
РУС
УКР






