2MBI1000XRNE120-50
2MBI1000XRNE120-50
17372.43 грн.
10 або більше: 17024.98 грн.
100 або більше: 16503.81 грн.
1000 або більше: 15635.18 грн.
100 або більше: 16503.81 грн.
1000 або більше: 15635.18 грн.
IGBT MOD.DIODE DUAL 1000A 1200V X SERIES
| Корпус | |
| Корпус | 62x150 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 8330 Вт |
| Струм | |
| Струм | 1000 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (коробка) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.8 В |
| Структура | З діодом |
| Технологія | X SERIES |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







