2MBI150U2A-060-50
2MBI150U2A-060-50
3630.22 грн.
10 або більше: 3557.61 грн.
100 або більше: 3448.71 грн.
1000 або більше: 3267.20 грн.
100 або більше: 3448.71 грн.
1000 або більше: 3267.20 грн.
IGBT MOD.DIODE DUAL 150A 600V U SERIES
| Корпус | |
| Корпус | 34x92 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 500 Вт |
| Струм | |
| Струм | 150 А (25°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 20 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.05 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 150 А (25°C) |
| Технологія | U SERIES |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







