2MBI600VD-060-50
2MBI600VD-060-50
9352.87 грн.
10 або більше: 9165.81 грн.
100 або більше: 8885.23 грн.
1000 або більше: 8417.58 грн.
100 або більше: 8885.23 грн.
1000 або більше: 8417.58 грн.
IGBT MOD.DIODE DUAL 600A 600V V SERIES
| Корпус | |
| Корпус | 62x108 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 2940 Вт |
| Струм | |
| Струм | 600 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.85 В |
| Структура | З діодом |
| Технологія | V SERIES |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







