30R600UMR
Виробник: Littelfuse
Артикул: 30R600UMR
Доступно: Немає пропозицій
Самовідновлювальний запобіжник PTC RADIAL 6A 30V THT
Корпус
Корпус RADIAL
Монтаж
Монтаж THT
Напруга (макс.)
Напруга (макс.) 30 В
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+85°C
Розмір
Розмір 16.50x3.00x26.80 мм
Упаковка
Упаковка 1000 шт. (стрічка в коробці)
Основні
Опір (мін.) 5 мОм
Опір (макс.) 40 мОм
Струм (макс.) 40 А
Струм спрацьовування 12A
Струм утримання 6 А