15EDG-GBM-3.81-16P-14-00A(H)
Виробник: Degson
Доступно: Немає пропозицій
Номенклатура рознімних клемних блоків дозволяє використовувати дроти перетином від 0,08 мм 2 до 16мм 2 , і забезпечує широкий вибір конфігурацій: крок висновків від 2,5мм до 10,16мм.15EDG-GBM-3.81-16P-14-00A(H)