6MBP30XSF-060-50
6MBP30XSF-060-50
749.34 грн.
10 або більше: 734.35 грн.
100 або більше: 711.87 грн.
1000 або більше: 674.41 грн.
100 або більше: 711.87 грн.
1000 або більше: 674.41 грн.
IGBT IPM MOD.DIODE SIX 30A 600V X SERIES P633A
| Корпус | |
| Корпус | 26x43 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C ~ +125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 56.8 Вт |
| Струм | |
| Струм | 30 А (25°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 20 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 6 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.6 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 30 А (25°C) |
| Технологія | X SERIES |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







