7MBR50VP-120-50
7MBR50VP-120-50
4350.22 грн.
10 або більше: 4263.22 грн.
100 або більше: 4132.71 грн.
1000 або більше: 3915.20 грн.
100 або більше: 4132.71 грн.
1000 або більше: 3915.20 грн.
IGBT PIM MOD.3PH D.BRID.SEVEN 50A 1200V V SERIES
| Корпус | |
| Корпус | 45x107.5 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 280 Вт |
| Струм | |
| Струм | 50 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 7 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.15 В |
| Структура | З 3-х фазним діодним мостом |
| Технологія | V SERIES |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







