AHRF1100
AHRF1100
72.00 грн.
10 або більше: 70.56 грн.
100 або більше: 68.40 грн.
1000 або більше: 64.80 грн.
100 або більше: 68.40 грн.
1000 або більше: 64.80 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC RADIAL 11A 16V THT
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 16 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+125°C |
| Розмір | |
| Розмір | 21.00x3.00x26.10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 250 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 4.8 мОм |
| Опір (макс.) | 13 мОм |
| Струм (макс.) | 100 А |
| Струм спрацьовування | 21.2A |
| Струм утримання | 11 А |
| Час спрацювання | 11 с |
РУС
УКР







