AIML-0603-150K-T
Виробник: Abracon
Артикул: AIML-0603-150K-T
Доступно: Немає пропозицій
INDUCTOR FIXED 15UH 1MA 1R7 SMD ABRACON
Допуск
Допуск 10%
Корпус
Корпус 0603
Монтаж
Монтаж SMT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 1.7 Ом
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -55°C ~ +125°C
Розмір
Розмір 1.60x0.80 мм.
Струм
Струм 1 мА
Упаковка
Упаковка 4000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Індуктивність 15 мкГн