AVX Corporation

Історія AVX Corporation почалася в 1972-му році - як дочірньої компанії Aerovox Corporation, зайнятої виробництвом керамічних конденсаторів. До 1975-му році компанія вже досить міцно займає лідируючі позиції на світовому ринку багатошарових керамічних конденсаторів (MLC) і починає "повзучу світову експансію": розміщує виробництво в Північній Ірландії, відкриває дистрибуційний центр в Гонконзі, набуває профільні активи (виробництво скляних/танталових конденсаторів ) у Corning і STC - і до 1990-го року виходить на угоду по об'єднанню з Kyocera Corporation, далі йде поглинання ELCO Corporation (1995) і профільного активу військового підрядника Thomson-CSF (1998), потім - покупка American Technical Ceramics (ATC) в 2007-му і, нарешті, закінчує все "вишенька на торті" у вигляді покупки у Nichicon підрозділу, зайнятого виробництвом танталових конденсаторів.

Зараз штаб-квартира AVX Corporation знаходиться в місті Грінвілл (Південна Кароліна), загальна кількість співробітників наближається до одинадцяти тисячам, а оборот - до півтора мільярдів доларів, причому бізнес компанії істотно диверсифікувався: пасивні компоненти, KED-компоненти (Kyocera Electronic Devices) і різні з'єднувачі.

Пасивні компоненти в продукції AVX представлені обширною номенклатурою танталових і керамічних конденсаторів (причому і вивідними, і для поверхневого монтажу), плівковими силовими конденсаторами, а також такими елементами як іоністори, варистори, термістори, EMI-фільтри, котушки індуктивності та всілякими видами резисторів. Вищезгаданий сегмент KED-компонент представлений в основному високочастотними фільтрами, датчиками, радіочастотними модулями і пьезоакустіческімі пристроями від Kyocera Corporation - дистрибуцією всього цього займається AVX Corporation. Продуктова лінійка з'єднувачів включає в себе продукцію для автомобільної промисловості, мобільних телефонів і КПК, світлодіодної техніки та карт пам'яті, спільно вироблених компаніями Kyocera і AVX.

AVX Corporation багато вкладається в НДДКР, причому в основному в роботи, орієнтовані на "зелені" і ресурсозберігаючі технології, а також підтримує створення ефективних і недорогих систем з використання так званих "чистих" джерел енергії - вітру, води і Сонця.

Продукція AVX Corporation в каталозі LivEn