AZ1045-04F
AZ1045-04F
14.54 грн.
10 або більше: 14.25 грн.
100 або більше: 13.81 грн.
1000 або більше: 13.08 грн.
100 або більше: 13.81 грн.
1000 або більше: 13.08 грн.
DIODE TVS 30W 5V DFN2510P10E
| Корпус | |
| Корпус | DFN2510P10E |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+85°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 30 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 4 |
| Напруга пробою | 5 В |
| Перевантаження по струму макс. | 3.5 А |
| Струм витоку | 1.5 мкА |
РУС
УКР






