BAT60JFILM
BAT60JFILM
12.29 грн.
10 або більше: 7.20 грн.
100 або більше: 4.43 грн.
1000 або більше: 2.54 грн.
100 або більше: 4.43 грн.
1000 або більше: 2.54 грн.
Діод Шотткі, інкапсульований в невеликій SMD корпус SOD-323.
Призначений для використання в портативному обладнанні. Застосовується в DC-DC перетворювачах, для підвищувальних перетворювачів та управління живленням.
| Корпус | |
| Корпус | SC-76, SOD-323 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMD |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -65...150 °C |
| Упаковка | |
| Упаковка | У стрічці |
| Основні | |
| Зворотна напруга | 10 В |
| Конфігурація | одиночний діод |
| Прямий струм діода | 3 А |
| Час відновлення | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
РУС
УКР






