BTA06-800BWRG
Виробник: STMicroelectronics
Артикул: BTA06-800BWRG
Доступно: 4
Доступні варіанти
BTA06-800BWRG, TRIAC 800V 6A, STMicroelectronics
Корпус
Корпус TO-220-3
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40...125 °C
Струм
Струм 63 А
Упаковка
Упаковка 1000
Основні
Струм вентиля 50 мА
Напруга 800 В