BTA41-800BRG
Виробник: STMicroelectronics
Артикул: BTA41-800BRG
Доступно: 107
Доступні варіанти
TRIAC, 25A to 40A, STMicroelectronics
Корпус
Корпус TOP-3
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40...125 °C
Струм
Струм 40 А
Упаковка
Упаковка 600
Основні
Струм вентиля 100 мА
Напруга 800 В