CDRH4D28NP-2R2NC
Виробник: Sumida
Артикул: CDRH4D28NP-2R2NC
Доступно: Немає пропозицій
INDUCTOR FIXED 2.2uH 30% SMD
Допуск
Допуск 30%
Корпус
Корпус Нестандартний
Монтаж
Монтаж SMT
Опір постійному струму
Опір постійному струму 23.2 Ом
Предназначение
Призначення General Purpose
Робоча температура
Робоча температура -40°C ~ +100°C
Розмір
Розмір 5.00x5.00x3.00 мм.
Струм
Струм 2.04 А
Упаковка
Упаковка 2000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Індуктивність 2.2 мкГн