CPDV5-3V3UP
Виробник: Comchip
Артикул: CPDV5-3V3UP
Доступно: Немає пропозицій
DIODE TVS 3.3VWM 8VC SOT353
Корпус
Корпус SOT353
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -55°C~+125°C
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 40 Вт
Упаковка
Упаковка 3000 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Кількість каналів 2
Напруга пробою 3.3 В
Перевантаження по струму макс. 5 А