DEGSON Electronics Co., Ltd.
 

Компанія DEGSON Electronics Co., Ltd. була заснована в 1990-му році (спочатку під ім'ям DENGGAO), потім перейменована в нинішню назву у 2000-му з офіційною реєстрацією відповідної торгової марки. У 2005-му був отриманий сертифікат ISO9001, в 2006-му - ISO14001, а в 2009-му в Німеччині (Франкфурт-на-Майні) була зареєстрована дочірня компанія DEGSON Germany GmbH для більш повного задоволення потреб клієнтів, що розміщуються в Європі. До теперішнього моменту фірма має основний капітал понад 14 мільйонів доларів, річний оборот - понад 50 мільйонів доларів, власних виробничих площ - понад 62 тисяч квадратних метрів і загальний персонал постійних співробітників понад тисячу осіб. У компанії є своя власна лабораторія, сертифікована UL і VDE.

Загальна продуктова лінійка компанії налічує більше тисячі різних моделей, що з урахуванням модифікацій дає більше дванадцяти тисяч найменувань продукції. В цілому DEGSON Electronics виробляє понад мільярд різноманітних клем на рік і поставляє їх Німеччину, Великобританію, США, Японію та інші країни - підсумкова географія включає в себе майже сто країн і регіонів. Продукція компанії добре знайома працює в областях промислової автоматизації, електроінструменту, ліфтового господарства, електроенергетиці та енергопостачанні, транспорті і суднобудуванні, освітленні, телекомунікаційних системах, різних систем безпеки та інших областях.

DEGSON Electronics завжди працює в тісній співпраці з місцевими дистриб'юторами, щоб забезпечити більш швидкий відгук на потреби клієнтів - а також забезпечити доступ до локалізованої інформаційної служби та техпідтримку.

Європейським клієнтам найбільш добре знайома така продукція DEGSON Electronics:

  • контактні лінійки для монтажу на друковані плати;
  • контактні лінійки з гвинтовими з'єднаннями;
  • штекерні, пружинні, шинні і трансформаторні роз'єми;
  • клеми;
  • промислові роз'єми в різноманітних виконаннях корпусу і під різні типи монтажу.

Продукція Degson в каталозі LivEn