DL04-18F1-5073
DL04-18F1-5073
14.98 грн.
10 або більше: 14.68 грн.
100 або більше: 14.23 грн.
1000 або більше: 13.48 грн.
100 або більше: 14.23 грн.
1000 або більше: 13.48 грн.
DIODE TVS 400W 13V DO-214AC
| Корпус | |
| Корпус | DO214AC (SMA) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Предназначение | |
| Призначення | Automotive(AEC-Q101) |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 400 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 7500 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга пробою | 13 В |
| Полярність | Двонаправлений |
| Струм витоку | 5 мкА |
РУС
УКР







