470 мкФ 35 В 10x16 85 С
470 мкФ 35 В 10x16 85 С
4.41 грн.
10 або більше: 4.32 грн.
100 або більше: 4.19 грн.
1000 або більше: 3.96 грн.
100 або більше: 4.19 грн.
1000 або більше: 3.96 грн.
Електролітичний конденсатор загального призначення ємністю 470 мікрофарадах з максимальним робочою напругою 35 Вольт. Не великий розмір при широкому виборі комбінацій ємності і напруги дозволяє охоплювати безліч областей застосування.
Можливе використання в якості аналога радянських електролітичних алюмінієвих конденсаторів серії К50-35.
| Корпус | |
| Корпус | Ø10x16 мм |
| Монтаж | |
| Монтаж | В отвір |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | 85 С |
| Основні | |
| Допустимі відхилення ємності | ±20% |
| Крок | 5 мм |
| Пульсації і шум | 693 мА rsm |
| Ресурс | 2000 ч |
| Серія | ECR |
| Тип | Полярний |
| Тип виводів | Радіальні |
| Эмність | 470 мкФ |
| Напруга | 35 В |
РУС
УКР








