ESDA6V1-5W6
ESDA6V1-5W6
23.52 грн.
10 або більше: 44.40 грн.
100 або більше: 43.04 грн.
1000 або більше: 40.78 грн.
100 або більше: 43.04 грн.
1000 або більше: 40.78 грн.
DIODE TVS 3V SOT323-6L SMD
| Корпус | |
| Корпус | SOT323-6L |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 100 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 5 |
| Напруга пробою | 3 В |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 1 мкА |
РУС
УКР







