ESDA6V1L
ESDA6V1L
23.24 грн.
10 або більше: 27.30 грн.
100 або більше: 26.46 грн.
1000 або більше: 25.07 грн.
100 або більше: 26.46 грн.
1000 або більше: 25.07 грн.
DIODE TVS 5.25VWM SOT23
| Корпус | |
| Корпус | SOT23-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 300 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 2 |
| Напруга пробою | 6.1 В |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 20 мкА |
РУС
УКР






