ESDLC5V0M5-TP
Notice: Undefined index: language_url in /home/Liven/sites/liven.com.ua/catalog/view/theme/epro/template/product/product.tpl on line 969
ESDLC5V0M5-TP
4.62 грн.
10 або більше: 4.53 грн.
100 або більше: 4.39 грн.
1000 або більше: 4.16 грн.
100 або більше: 4.39 грн.
1000 або більше: 4.16 грн.
DIODE TVS 20W 5V SOT563
| Корпус | |
| Корпус | SOT563 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 20 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 5 |
| Напруга пробою | 5 В |
| Перевантаження по струму макс. | 1.6 А |
| Полярність | Однонаправлений |
| Струм витоку | 1 мкА |
РУС
УКР






