FGB20N60SF
FGB20N60SF
69.78 грн.
10 або більше: 68.38 грн.
100 або більше: 66.29 грн.
1000 або більше: 62.80 грн.
100 або більше: 66.29 грн.
1000 або більше: 62.80 грн.
IGBT DIS.SINGLE 40A 600V TO252(DPAK)
| Корпус | |
| Корпус | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 208 Вт |
| Струм | |
| Струм | 20 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 800 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.4 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 40 А (25°C) |
| Технологія | FIELD STOP |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







