FGW50N60HD
FGW50N60HD
484.58 грн.
10 або більше: 474.89 грн.
100 або більше: 460.35 грн.
1000 або більше: 436.12 грн.
100 або більше: 460.35 грн.
1000 або більше: 436.12 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 50A 600V V SERIES TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 360 Вт |
| Струм | |
| Струм | 50 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.8 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 95 А (25°C) |
| Технологія | V SERIES |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






