FRG800-16F
FRG800-16F
14.54 грн.
10 або більше: 14.25 грн.
100 або більше: 13.81 грн.
1000 або більше: 13.08 грн.
100 або більше: 13.81 грн.
1000 або більше: 13.08 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC FRG 8000mA 16V
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 16 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 12.70x20.90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 200 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 5 мОм |
| Опір (макс.) | 18 мОм |
| Струм (макс.) | 100 А |
| Струм спрацьовування | 13.6A |
| Струм утримання | 8 А |
| Час спрацювання | 9 с |
РУС
УКР







