FRV100-240F
FRV100-240F
18.50 грн.
10 або більше: 18.13 грн.
100 або більше: 17.58 грн.
1000 або більше: 16.65 грн.
100 або більше: 17.58 грн.
1000 або більше: 16.65 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC FRV 1000mA 240V
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 240 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 18.70x24.40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 100 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 220 мОм |
| Опір (макс.) | 580 мОм |
| Струм (макс.) | 10 А |
| Струм спрацьовування | 2A |
| Струм утримання | 1 А |
| Час спрацювання | 21 с |
РУС
УКР







