FRVL185-120F
FRVL185-120F
22.22 грн.
10 або більше: 21.78 грн.
100 або більше: 21.11 грн.
1000 або більше: 20.00 грн.
100 або більше: 21.11 грн.
1000 або більше: 20.00 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC FRVL 1850mA 120V
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 120 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 19.90x24.90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 100 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 80 мОм |
| Опір (макс.) | 190 мОм |
| Струм (макс.) | 12 А |
| Струм спрацьовування | 3.7A |
| Струм утримання | 1.85 А |
| Час спрацювання | 12.6 с |
РУС
УКР







