HGTG20N60A4
HGTG20N60A4
219.56 грн.
10 або більше: 215.16 грн.
100 або більше: 208.58 грн.
1000 або більше: 197.60 грн.
100 або більше: 208.58 грн.
1000 або більше: 197.60 грн.
IGBT DIS.SINGLE 40A 600V SMPS TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 290 Вт |
| Струм | |
| Струм | 40 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.8 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 70 А (25°C) |
| Технологія | SMPS IGBT |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






