IXGH20N120A3
IXGH20N120A3
474.31 грн.
10 або більше: 383.99 грн.
100 або більше: 372.23 грн.
1000 або більше: 352.64 грн.
100 або більше: 372.23 грн.
1000 або більше: 352.64 грн.
IGBT DIS.SINGLE 20A 1200V GENX3 TO247
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 180 Вт |
| Струм | |
| Струм | 20 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.5 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 40 А (25°C) |
| Технологія | GENX3 |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР






