IXGR48N60C3D1
IXGR48N60C3D1
1145.82 грн.
10 або більше: 661.24 грн.
100 або більше: 640.99 грн.
1000 або більше: 607.26 грн.
100 або більше: 640.99 грн.
1000 або більше: 607.26 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 26A 600V GENX3 ISOPLUS247
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS247 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 125 Вт |
| Струм | |
| Струм | 26 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.7 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 56 А (25°C) |
| Технологія | GENX3 |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







