IXSA10N60B2D1
IXSA10N60B2D1
121.33 грн.
10 або більше: 118.91 грн.
100 або більше: 115.27 грн.
1000 або більше: 109.20 грн.
100 або більше: 115.27 грн.
1000 або більше: 109.20 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 10A 600V H.SPEED TO263(D2PAK
| Корпус | |
| Корпус | TO263 (D2PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 100 Вт |
| Струм | |
| Струм | 10 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.5 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 20 А (25°C) |
| Технологія | HIGH SPEED |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







