IXYH30N120B4
IXYH30N120B4
518.06 грн.
10 або більше: 507.70 грн.
100 або більше: 492.16 грн.
1000 або більше: 466.26 грн.
100 або більше: 492.16 грн.
1000 або більше: 466.26 грн.
IGBT DIS.SINGLE 30A 1200V XPT TO247
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 500 Вт |
| Струм | |
| Струм | 30 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.1 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 100 А (25°C) |
| Технологія | XPT |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР






