IXYY8N90C3
IXYY8N90C3
166.72 грн.
10 або більше: 162.13 грн.
100 або більше: 157.17 грн.
1000 або більше: 148.90 грн.
100 або більше: 157.17 грн.
1000 або більше: 148.90 грн.
IGBT DIS.SINGLE 8A 900V XPT TO252(DPAK)
| Корпус | |
| Корпус | TO252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +175°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 125 Вт |
| Струм | |
| Струм | 8 А (110°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 70 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 3 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 20 А (25°C) |
| Технологія | XPT |
| Напруга | 900 В |
РУС
УКР







