KRG0600300SBY
KRG0600300SBY
25.55 грн.
10 або більше: 25.04 грн.
100 або більше: 24.27 грн.
1000 або більше: 23.00 грн.
100 або більше: 24.27 грн.
1000 або більше: 23.00 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 3A 60V RADIAL
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 60 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 24.90x30.00 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 250 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 40 мОм |
| Опір (макс.) | 100 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 6A |
| Струм утримання | 3 А |
| Час спрацювання | 19.8 с |
РУС
УКР







