MF-RHT070-2
MF-RHT070-2
44.44 грн.
10 або більше: 43.56 грн.
100 або більше: 42.22 грн.
1000 або більше: 40.00 грн.
100 або більше: 42.22 грн.
1000 або більше: 40.00 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 7A 16V .01R AEC-Q200 C
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 16 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+125°C |
| Розмір | |
| Розмір | 6.86x3.00 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 300 мОм |
| Опір (макс.) | 800 мОм |
| Струм (макс.) | 40 А |
| Струм спрацьовування | 1.4A |
| Струм утримання | 700 мА |
| Час спрацювання | 4 с |
РУС
УКР







