MF-RM008/240-2
MF-RM008/240-2
36.00 грн.
10 або більше: 35.28 грн.
100 або більше: 34.20 грн.
1000 або більше: 32.40 грн.
100 або більше: 34.20 грн.
1000 або більше: 32.40 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC 0.08A 240V 7.4OHM
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 240 В/265 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -20°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 8.30x3.80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 7.4 Ом |
| Опір (макс.) | 26 Ом |
| Струм (макс.) | 1.2 А |
| Струм спрацьовування | 190mA |
| Струм утримання | 80 мА |
| Час спрацювання | 10 с |
РУС
УКР







